Praktyki Wielkopostne
25-2-2017
W piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30
Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 i potem Msza św. z kazaniem
back next


Aby zobaczyć wydarzenie, kliknij  na wyróżnioną datę w kalendarzu.


Intencje Mszalne

18-26.03. 2017  r.
 

 
Sobota
18.03. 2017
16.30 Adoracja
16.30 Różaniec w intencji Ojczyzny
17.00
+ Bronisław Zdziabek w 2 rocznicę śmierci
+ Józefa Salamon
+ Stanisław Paczyński(od synów Mirosława i Arkadiusza z rodzinami)
Chrzest: Antoni Sarbiak
III Niedziela Wielkiego Postu
19.03 2017
 8.00 Za parafian
+ Józef i Józefa Patelka(intencja imieninowa)
+ Józef Borczuch(intencja imieninowa)
+ Władysław Bałażyk w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Bałażyków
+ Stanisław w 17 rocz. śmierci, Mariannę Gromadzińskich
10.30 + Józef Świekowski(imieninowa), Maria, Jan, Bartosz, Kazimierz Świerkowscy, Zofia, Władysław Przybylscy, Wojciech Janiszewski
15.00 Gorzkie Żale
Msza św.:+ Marian Juszczak(od Iwony i Romana Polerowiczów i Bolesława Foluszyńskiego)+ Marzena Łukaszewska(od rodziny Patelków i Janiszewskich)
 
 
 
 
Wtorek
21.03.2017
16.40 Adoracja, Modlitwa za kapłanów, spowiedź
17.00  + Wojciech Sokowicz(od rodziny Kruków  Małej Górki)+ Stanisław Paczyński(od siostrzeńca Pawła z rodziną)
Środa
22.03. 2017
16.30 Adoracja Najświętszego  Sakramentu.  Spowiedź.
16.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
17.00 + Zenon Koza(od syna Jakuba, Krzysztofa i córki Blanki z rodziną)
+ Henryk Kaliński(od rodziny Nadolskich z Żarzyna)
+ Marzena Łukaszewska(od Artura z rodziną i od Danuty)
+ Henryk Kotowicz(od rodziny Piotrowiaków i Paluszkiewiczów)
+ Jadwiga Walkowska(od Jerzego, Marii i rodziny Koziej)
Czwartek
23.03. 2017
  16.40 Adoracja, modlitwa za kapłanów, spoiwedź
  17.00 + Kazimierz Szmbelańczyk(od siostrzenicy Ewy i siostrzeńca Marka z rodzinami) + Marian Juszczak(od córki Bogusi z rodziną)
Piątek
24.03. 2017
16.30 Adoracja
16.30 Droga Krzyżowa/Niewiasty Żywego Różańca/
17.00 + Krystyna Radziejewska w 1 rocznicę śmierci i Stanisława Radziejewskiego
+Stanisław Paczyński(od Elżbiety Janiszewskiej i Stefanii Kujawa)
Sobota
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
25.03. 2017
10.00 W intencji Obrońców Życia Poczętego
16.00 Chrzest bez Mszy św. Franciszek Kotowicz
16.30 Adoracja
16.30 Różaniec w intencji Ojczyzny
17.00 W 50 rocznicę ślubu Bogdana i Bożeny Stachowiak
+ Zenobia Staszak(od rodziny Staszaków i Sawa)
+ Piotr, Katarzyna Małeccy
IV Niedziela Wielkiego Postu
Laetare
26.03 2017
 8.00 Za parafian
+ Helena, Jan, Bronisław, Kazimierz Szewczyk; Helena, Józef, Stanisław Kulińscy; Zofia Nowicka
+ Stanisław Paczyński(od Stefanii Kulińskiej)
10.30 + Donat Nawrocki; + Marzena Kurpik w 4 rocznicę śmierci
15.00 Gorzkie Żale
Msza św.:+ Marian Juszczak(od Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej)
+Zbigniew Gromadziński(od Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej z Podstolic „Złoty Kłos”

 

Kontakt